SAVARIA - Megyei Hatókörű Városi Múzeum

Tradicionális magyar sütemények

Smidt Múzeum, 2019. június 22. 20.30
Tradicionális magyar sütemények

Előadó: Poncsák Péter szaktanár, Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakgimnázium

Hogyan született és hogyan készült egykor a zserbó, a Dobos-torta, a minyon, a Rigó Jancsi vagy a grillázs dísztorta és a konyakos meggy? A ma is népszerű sütemények történetéről és készítőikről árul el érdekességeket az előadás, amelyben az eredeti receptekre is fény derül.

Elengedhetetlen
Statisztikai és marketing